Jak nakupovat

1. Kontrola zásob

Oči

Podívej se do ledničky, protože tvůj nákup začíná přesně tady. Promysli, co budeš vařit a co ti chybí. Přemýšlej dopředu, protože co nespotřebuješ hned, můžeš uchovat v mrazáku. 

2. Nákup

Nákup

Můžeš nás navštívit v naší prodejně Váš kurník v Pardubicích v ulici Štrossova a nakoupit si přímo na místě. Bonusem ti bude naše společnost :) Anebo si otevři náš on-line obchod www.vaskurnik.cz, kde si vše pohodlně nakoupíš z pohodlí domova. Můžeš si zároveň zvolit, jestli si chceš nákup vyzvednout u nás na prodejně nebo ti jej dovezeme až domů.

3. Výběr dopravy

Výběr dopravy

Pokud zvolíš on-line variantu postupuj následovně: jakmile máš své zboží v košíku, přejdi k výběru dopravy a platby. Na výběr jsou tyto možnosti dopravy:

  • Osobní odběr na prodejně v Pardubicích
  • Rozvoz po Pardubicích v dopoledních hodinách 9-12 hod.
  • Rozvoz po Pardubicích v odpoledních hodinách 14-18 hod.
  • Rozvoz okolí Pardubic cca +10km

Pokud ti ani jedna z uvedených možností nevyhovuje a chceš se informovat o jiném rozvozu nebo se domluvit individuálně, využij náš kontaktní formulář a nebo nám zavolej na telefonní číslo +420 773 719 069

 

4. Volba platební metody

Platba

V případě osobního odběru na prodejně je možné zvolit platbu předem nebo přímo na místě. 

V případě rozvozu je možná platba předem nebo kurýrovi.

 

5. Potvrzení a doručení objednávky

 Potvrzení objednávky

Potvrzení objednávky ti přijde obratem do e-mailu. Vyčkej ještě na telefonické potvrzení z naší prodejny, kde si upřesníme čas a místo doručení. A potom se už můžeš těšit na svůj nákup.